یازدهمین شماره ماهنامه «دانش‌بنیان» منتشر شد

ماهنامه دانش بنیان

یازدهمین شماره ماهنامه «دانش‌بنیان» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ماهنامه علمی آموزشی، خبری و تحلیلی «دانش‌بنیان»، در شماره آبانماه، ضمن آن‌که توجه ویژه‌ای به بیان اهمیت و جایگاه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان داشته است، بایدها و نبایدهای یافتن این بازار و حفظ آن را مورد توجه قرار داده و علاقمندان فعالیت در این عرصه را نسبت به اهمیت آن آگاه ساخته است.

آغازگر این شماره از دانش‌بنیان، یادداشتی است از پرویز کرمی، دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان که در این شماره ضرورت و اهمیت به دست گرفتن بازار دانش‌بنیان را بازگو ساخته است.

کرمی که دبیر کلی جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران‌ساخت» را عهده‌دار است، توانمندی کشور در ارائه بازاری هشتادمیلیونی را مورد توجه قرار داده و چشم سوداگرانه تولیدکنندگان رقیب در عرصه بین‌المللی و ظرفیت ویژه برای رونق تولید داخلی به این بازار بالقوه و بزرگ اشاره داشته است.

کلید تولید دانش‌بنیان در دستان هنر

نقش اهالی فرهنگ و هنر به سبب امکان گفتمان‌سازی که در جامعه در اختیار دارند، از دیگران‌ کلیدی‌تر است و بر همین اساس ماهنامه دانش‌بنیان در این شماره نیز همچون ماه‌های گذشته خود به اهمیت حمایت از تولید دانش‌بنیان داخلی از نگاه هنرمندان کشور پرداخته و میزبان صحبت‌های هنرمندانی چون «مجید مجیدی»، «حسین اسرافیلی» و «عبدالجبار کاکایی» شده است.

دام‌پروری که تولیدکننده شد

این شماره از ماهنامه دانش‌بنیان نیز به رسم شماره‌های پیشین، فعالان اقتصادی و کارآفرینان موفق را مورد توجه قرار داده و در گفت وگوهایی جذاب و خواندنی به بایدها و نبایدهای کارآفرینی، فراز و نشیب‌ها و فوت و فن‌های موفقیت در عرصه کسب و کار از زبان این کارآفرینان پرداخته است.

دانش‌بنیان این ماه با مدیر یکی از واحدهای بزرگ تولیدکننده مواد لبنی به گفت و گو نشسته ، کسی که روزی دامپروری ساده بوده و سودای داشتن یک کارخانه بزرگ را در سر می‌پرورانده است.

یازدهمین ماهنامه «دانش بنیان» ویژه آبان ماه ۱۳۹۵، به صاحب امتیازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرمسئولی سورنا ستاری و سردبیری پرویز کرمی در دسترس علاقه مندان گرفته است.

 

برچسب : ماهنامه دانش بنیان, تاریخ انتشار: 22 آبان 1395

آخرین مطالب

دانش بنیان
مشاهده همه
لیست شرکت های دانش بنیان 12 شهریور 1396

لیست شرکت های دانش بنیان

   دانلود فایل لیست ...

شرکت‌های دانش‎‌بنیان برای تولید داروهای زیست‌فناوری حمایت می‌شوند 24 مرداد 1396

شرکت‌های دانش‎‌بنیان برای تولید داروهای زیست‌فناوری حمایت می‌شوند

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی، گفت: لیست ۶۱ داروی در اولویت ملی ...

تایید صلاحیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای اجرای پروژه‌های پژوهشی 16 مرداد 1396

تایید صلاحیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای اجرای پروژه‌های پژوهشی

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ...

حمایت مجلس از صندوق‌های جسورانه 14 مرداد 1396

حمایت مجلس از صندوق‌های جسورانه

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه صندوق‌های ...

   تنظیمات قالب

رنگ بندی قالب
سبک های صفحه بندی
جعبه ای نمایش عریض
الگوهای پس زمینه